TTM
Zestaw klawiatura + mysz TITANUM MEMPHIS TK108 (USB; (US); kolor czarny; optyczna; 1000 DPI)
37,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Język klawiatury | US English |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Zastosowanie | Biuro |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
Myszka
| Układ | Oburęczny |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wymagane baterie | Tak |
| Typ baterii myszy | AAA |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
Szczegóły techniczne
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Temperatura pracy (maks.) | 40°C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 9.0 |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 8.6 |
Konstrukcja
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
Ergonomia
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].