TTM
Zestaw klawiatura + mysz TITANUM TK106 (USB 2.0; (US); kolor czarny; optyczna)
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Myszka
| Układ | Oburęczny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Długość kabla | 1,45 m |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB 2.0 |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisze Windows | Tak |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Cechy
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].