FSA
Zgrzewarka próżniowa FoodSaver VS3190X
527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wbudowana gilotyna | Tak |
| Wbudowany schowek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Liczba ustawień | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi, aby zapobiec przypadkowemu użyciu lub okaleczeniu. |
Moc
| Moc | 130 W |
| Maksymalny przepływ powietrza | 6,5 l/min |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 3,11 kg |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość worków próżniowych | 8 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Rolka do zgrzewania próżniowego w zestawie | Tak |
Ergonomia
| Łatwość obsługi | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Dane opakowania
| Wymiary opakowania | 450 x 224 x 270 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].