BOS
Zmywarka BOSCH SMH4HVX11E do zabudowy w pełni zintegrowana, 60 cm, zawiasy ślizgowe Vario
3 046,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na cykl | 0,747 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Regulacja cokołu | Poziomo i pionowo |
| Rodzaj silnika | EcoSilence Drive |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Zawiasy ślizgowe Vario | Tak |
Ergonomia
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Zdalny Start | Tak |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Machine Care |
| Programy mycia | Ulubiony |
| Programy mycia | Cichy 50°C |
| Programy mycia | Eco |
| Programy mycia | Garnki |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| SpeedPerfect Plus | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Czas cyklu | 295 min |
| Programy automatyczne | Tak |
| HalfLoad | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
Waga i rozmiary
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60,8 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Waga produktu | 33,8 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Rackmatic® |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Kontrolka statusu |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Home Connect |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].