BOS
Zmywarka BOSCH SPH4EKX17E do zabudowy w pełni zintegrowana, 45 cm, zawiasy ślizgowe Vario
3 174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Wydajność suszenia | B |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Super 60°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Noc |
| Programy mycia | Intensywny |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Czas cyklu | 235 min |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Opóźniony start | 24 h |
| Poziom hałasu | 44 dB |
Ergonomia
| Funkcje aplikacji | Zdalne uruchamianie |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Regulowane koszyki | Dolny |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Ilość stojaków górnego kosza | 2 |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Waga produktu | 30,7 kg |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 33 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
Moc
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Zużycie energii na cykl | 0,512 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Obciążenie | 2400 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Intensive zone |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Ekstra wytrawne |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence On Demand |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EcoSilence Drive |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].