BOS
Zmywarka BOSCH SPV4HMX13E do zabudowy w pełni zintegrowana, 45 cm
2 806,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EcoSilence Drive |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Home Connect |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Intensive zone |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
Wydajność
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Opóźniony start | 24 h |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pół wsadu | Tak |
| Czas cyklu | 275 min |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Prewash |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Programy mycia | Para |
| Programy mycia | Quick 50° |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 200-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Obciążenie | 2400 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Waga produktu | 30,7 kg |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 875 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
Ergonomia
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Prosty montaż | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].