BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SBD6ECX21E
6 507,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Szybki 45°C |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Quiet |
| Programy mycia | Auto 45-60°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Ochrona szkła | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła/EfficientDry |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
Moc
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 31,9 |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na cykl | 0,543 kWh |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 120 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 60,8 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 40,3 kg |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość produktu | 865 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Ergonomia
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 42,5 kg |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioDrawer |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | DoorOpen Assist |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Extra Clean Zone |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Eco Silence Drive |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2318253 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].