BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI4ECS28E 60 cm Silence Plus 42 dB EfficientDry automatycznie otwieranie drzwi szuflada na sztućce panel stal nierdzewna
4 245,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy automatyczne | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Bezpiecznik | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor panelu sterowania | Stal szczotkowana |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1956200 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].