BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI4HAS07E
3 341,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Rackmatic® |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence On Demand |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EcoSilence Drive |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence programme |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
Wydajność
| Indeks naprawialności | 9.3 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Ochrona szkła | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 295 min |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
Konstrukcja
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 74 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ergonomia
| Funkcje aplikacji | Remote diagnostics |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2204192 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Waga produktu | 33,6 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 36 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].