BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS10E
5 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Waga produktu | 36,9 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Indywidualny ciężar płyty (min.) | 2,5 kg |
| Indywidualny ciężar płyty (maks.) | 8,5 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
Wydajność
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Czas cyklu | 270 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | Ekspress |
| Programy mycia | Glass 40°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Wydajność suszenia | B |
Moc
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 31,9 |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,543 kWh |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 39 kg |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2057138 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].