BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMU2HVS06E pełen front stal nierdzewna
3 086,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Programy automatyczne | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Eco 50 ºC |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Programy mycia | Godzinny 65°C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Programy mycia | Garnki 70 °C |
| Programy mycia | Favorite |
| Czas cyklu | 295 min |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
Ergonomia
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 34,9 kg |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
Konstrukcja
| Kolor drzwiczek | Stal szczotkowana |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Długość węża odpływowego | 1,90 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Regulowane koszyki | Dolny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].