BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV25AX07F
1 974,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1975597 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Wydajność
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Ochrona szkła | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Garnki |
| Pół wsadu | Tak |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Czas cyklu | 270 min |
| Programy mycia | Szkło 40°C |
| Liczba miejsc | 12 kompletów |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Czujnik załadowania | Tak |
| Opóźniony start | 9 h |
| Czas trwania trybu czuwania | 0 min |
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Funkcja extra dry | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 875 mm |
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Waga produktu | 36,4 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 33,8 kg |
Konstrukcja
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Nie |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Tworzywo rury | Tworzywo sztuczne/stal nierdzewna |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Obciążenie | 2400 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 1,02 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 92 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
Ergonomia
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Nie |
| Asystent dozowania | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Podgrzewacz przepływowy | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].