BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4ECX23E 60 cm, EfficientDry automatyczne otwieranie drzwi, Silence Pro cicha zmywarka 40 dB, HalfLoad- połowa załadunku, SpeedPerfect Plus
4 125,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Zdejmowalna góra | Nie |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 42,6 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 40 dB |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Programy mycia | Cichy |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Intensywny |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Ochrona szkła | Nie |
| Pół wsadu | Tak |
| Czas cyklu | 200 min |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,747 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość węża dopływowego | 165 m |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Długość węża odpływowego | 190 m |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Dostosowany do paneli | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EfficientDry |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Rackmatic® |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Home Connect |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioDrawer |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1456217 |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].