BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4ETX08E
3 205,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Pół wsadu | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Czas cyklu | 235 min |
| Klasa emisji hałasu | B |
Waga i rozmiary
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 34,5 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 36,6 kg |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość węża odpływowego | 1,9 m |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Górna półka kosza | Składane |
| Stelaż kosza dolnego | Składane |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
Moc
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 65 kWh |
Ergonomia
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1776410 |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EfficientDry |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence On Demand |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].