BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4EVX11E
3 078,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 65 kWh |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 34,4 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Temperatura (maks) | 65 °C |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
Konstrukcja
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2068958 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].