BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4HTX11E 60 cm, klasa energ. C, ExtraDry - suszenie ekstra, HalfLoad- połowa załadunku, SpeedPerfect Plus, ciche zmywanie
2 566,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 74 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Prąd | 10 A |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Czas cyklu | 295 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Ulubiony |
| Programy mycia | Cichy 50°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | Garnki |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Eco |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Godzinny |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
Ergonomia
| Asystent dozowania | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,7 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Typ koszyka na sztućce | Vario |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 32,2 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].