BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV4HVX07E
2 174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Automatyczne otwieranie drzwi | Nie |
| Zdalne sterowanie smarfonem | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2068957 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Prąd | 10 A |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wypełniony wodą | Zimny |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Temperatura (maks) | 65 °C |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Nie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 33,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].