BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPI6EMS21E
3 981,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Długość węża odpływowego | 1,65 m |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Długość węża dopływowego | 2,05 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal szczotkowana |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
Ergonomia
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Automatyczne wykrywanie detergentu | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Bosch Home Connect |
| Funkcje aplikacji | Zdalne monitorowanie, Zdalne uruchamianie |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Moc
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na cykl | 0,512 kWh |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EfficientDry |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | SpeedPerfect Plus |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Ekstra wytrawne |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | DuoPower |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Hygiene+ |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EcoSilence Drive |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | emotionLight |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioFlex Baskets |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Intensive zone |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence programme |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Home Connect |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | Silence On Demand |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy automatyczne | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Funkcja extra dry | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 235 min |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Szybki 45°C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Programy mycia | Hygiene+ |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Szybki 60°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Glass 40°C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Programy mycia | Silent 50°C |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2261660 |
Waga i rozmiary
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Waga produktu | 31,2 kg |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 33 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].