BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV2HMX02E
2 830,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 28,5 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
| Zużycie energii na cykl | 0,67 kWh |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
Ergonomia
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Asystent dozowania | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
Wydajność
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Programy mycia | Favorite |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Opóźnienie startu (min) | 3 h |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Indeks naprawialności | 9.1 |
| Czas cyklu | 275 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Funkcja extra dry | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Opóźniony start | 9 h |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 30,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2357547 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].