BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV2HMX42E
2 166,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Nie |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja AquaStop | Nie |
| Ochrona szkła | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].