BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4EMX61E (OUTLET)
2 678,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Typ koszyka na sztućce | Bosch Vario3 |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór wody na cykl | 6,7 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii (tryb czuwania) | 2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii na cykl | 0,674 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
Waga i rozmiary
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 29,6 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
Wydajność
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Opóźniony start | 24 h |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czas cyklu | 256 min |
| Programy mycia | Godzinny |
| Programy mycia | Auto 45-65 ºC |
| Programy mycia | Eco |
| Programy mycia | Ulubiony |
| Programy mycia | Garnki |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Programy mycia | Cichy 50°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Funkcje dodatkowe | Zdalny Start, Strefa Intensywna, SpeedPerfect Plus, MachineCare |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 31,4 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1434876 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].