BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HKX12E
2 438,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Waga produktu | 27,2 kg |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Napięcie wejściowe AC | 200-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór wody na cykl | 8,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 67 kWh |
Konstrukcja
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Wydajność
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Godzinny |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quiet |
| Pół wsadu | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2346947 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].