BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4HMX49E
2 310,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Wydajność
| Maksymalna temperatura ciepłej wody | 60 °C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 220 min |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Quick 65°C |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Pół wsadu | Nie |
Moc
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,755 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Prąd | 10 A |
Ergonomia
| Asystent dozowania | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 30,4 kg |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
Konstrukcja
| Typ koszyka na sztućce | Bosch VarioDrawer |
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany system zmiękczania wody | Tak |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 32,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].