BOS
Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV6EMX09E
4 117,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 0 mm |
Moc
| Obciążenie | 2400 W |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
Wydajność
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Favorite |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Quiet |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Czas cyklu | 235 min |
| Funkcja extra dry | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Ilość programów piorących | 6 |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Możliwość pobrania dodatkowych programów | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
Konstrukcja
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Kolor panelu sterowania | Stal nierdzewna |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
Ergonomia
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Funkcje aplikacji | Remote diagnostics, Zdalne monitorowanie |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | VarioDrawer Pro |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | EfficientDry |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | DuoPower |
| Technologie Bosch (zmywanie naczyń) | TimeLight |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2261668 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].