ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEA17200L
1 886,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Typ kontroli | Dotyk |
| System suszenia | AirDry |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Obciążenie | 1950 W |
| Roczne zużycie energii | 262 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne spożycie wody | 2772 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Wydajność
| Kategoria prania | A |
| Kategoria suszenia | A |
| Funkcja AquaStop | Nie |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Opóźniony start | 3 h |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Programy mycia | Eko |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Programy mycia | 90min |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Programy mycia | Płukanie |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | 160min |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Waga produktu | 37,1 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 88 cm |
Cechy
| Cechy szczególne | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].