ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEA43211L
2 302,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Obciążenie | 1950 W |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Bezpiecznik | 10 A |
| Zużycie energii na cykl | 0,75 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Długość węża doprowadzającego | 150 cm |
Konstrukcja
| Kolor LED | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Ilość półek | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Górna półka kosza | Składane |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
Wydajność
| Programy mycia | AUTO Sense |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Programy mycia | Płukanie i wstrzymanie |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy automatyczne | Tak |
| Czas cyklu (program szybki) | 30 min |
| Programy mycia | Szybki 30 min |
| Programy mycia | Eco |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | Machine Care |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Programy mycia | 160min |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Czas cyklu | 240 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| System suszenia | AirDry |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Programy mycia | 90min |
| Funkcja SelfDry (samosuszenie) | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Światło wewnętrzne | Nie |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].