ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEA727200L
2 038,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 88 cm |
| Waga produktu | 33,2 kg |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 94 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na cykl | 0,921 kWh |
| Prąd | 10 A |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
Konstrukcja
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Regulowane koszyki | Dolny |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
Wydajność
| Opóźniony start | 3 h |
| Programy mycia | 30min 60°C |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Liczba ustawień temperatury | 2 |
| System suszenia | AirDry |
| Programy mycia | 90min 60°C |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Poziom hałasu | 46 dB |
| Czas cyklu | 240 min |
| Programy mycia | Płukanie |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].