ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC67310L ComfortLift 60 cm automatycznie otwieranie drzwi szuflada na sztućce
4 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 443096 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 38,7 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 89 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Wysokość produktu | 896 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
Wydajność
| Czas cyklu | 240 min |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Nasącz |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | 90min |
| Wydajność suszenia | B |
| Programy mycia | 60min 65°C |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Automatyczna |
| System suszenia | AirDry |
| Programy mycia | 160min 60°C |
| Programy mycia | Quick 30min 40°C |
| Technologia przetworników | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na cykl | 0,848 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 49,9 |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 11 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
Konstrukcja
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Regulowane koszyki | Dolny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zawias drzwiczek | Stały |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Zawias samoważący | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 870 mm |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,1 kg |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].