ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift automatyczne otwieranie drzwi szuflada na sztućce
3 997,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża dopływowego | 1,8 m |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Długość węża odpływowego | 1,8 m |
| System suszenia | AirDry |
Wydajność
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Funkcja AquaStop | Nie |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Programy mycia | Płukanie i wstrzymanie |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | 90min |
| Programy mycia | 160min |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Programy mycia | AUTO Sense |
| Programy mycia | Machine Care |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
Moc
| Obciążenie | 1950 W |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Zużycie energii na 100 cykli | 85 kWh |
| Pobór wody na cykl | 11 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 41,6 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Cechy
| Cechy szczególne | Zmywarka do zabudowy w meblach. Blat frontowy, front meblowy stanowi wizualizację i nie jest elementem sprzedawanego urządzenia |
Ergonomia
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Czerwone światło na podłodze | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].