ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEC87400W ComfortLift Automatyczne otwieranie drzwi TimeBeam wyświetlanie czasu Szuflada na sztućce
5 236,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Długość węża dopływowego | 1,8 m |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zawias drzwiczek | Przesuwny |
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Długość węża odpływowego | 1,8 m |
| Regulowane koszyki | Górny |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Wydajność
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Czas cyklu (program szybki) | 30 min |
| System suszenia | AirDry |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Programy mycia | Szybki 30 min |
| Programy mycia | Eco |
| Programy mycia | AUTO Sense |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | 90min |
| Programy mycia | 160min |
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Programy mycia | Płukanie i wstrzymanie |
| Programy mycia | Machine Care |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Programy automatyczne | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1413216 |
Moc
| Obciążenie | 2200 W |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 11 l |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 48,1 kg |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].