ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG62300L 45 cm TimeBeam wyświetlanie czasu na podłodze GlassCare ochrona szkła SatelliteClean ramię satelitarne DualSpray
3 205,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Stelaż kosza dolnego | Składane |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ stelaża kosza dolnego | Podwójny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wypełniony wodą | Gorący |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Zużycie energii na 100 cykli | 63 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,628 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 49,8 |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Obciążenie | 1950 W |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Czas cyklu (program szybki) | 30 min |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | 160min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Płukanie |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Temperatura (maks) | 69 °C |
| Programy mycia | Quick 30min 40°C |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Funkcja AquaStop | Nie |
| Programy mycia | 90min |
| Programy mycia | Higiena |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Liczba miejsc | 9 kompletów |
| Czas cyklu | 240 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba stref opryskiwania | 2 |
| System suszenia | AirDry |
| Wydajność suszenia | B |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
Ergonomia
| Podświetlenie LED | Nie |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wyświetlacz na podłodze | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].