ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG63410L
3 166,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
Wydajność
| Opóźniony start | 24 h |
| System suszenia | AirDry |
| Czas cyklu | 240 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Programy mycia | Płukanie i wstrzymanie |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | AUTO Sense |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Szybki 30 min |
| Programy mycia | Eco |
| Programy mycia | Machine Care |
| Programy mycia | 90min |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Programy mycia | 160min |
| Klasa emisji hałasu | C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 31 kg |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 820 mm |
Moc
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Pobór mocy | 1550-2200 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].