ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEG69420W TimeBeam wyświetlanie czasu na podłodze GlassCare ochrona szkła SatelliteClean ramię myjące
4 245,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Pobór wody na cykl | 11 l |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 43,9 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,757 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 81,8 cm |
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Wydajność
| Poziom hałasu | 42 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Programy mycia | 60min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy mycia | Płukanie |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | 160min |
| Programy mycia | 90min |
| Liczba miejsc | 15 kompletów |
| Czas cyklu | 240 min |
| Opóźniony start | 24 h |
Ergonomia
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].