ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EEM48321L TimeBeam wyświetlanie czasu AirDry automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce
3 445,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Roczne spożycie wody | 2940 l |
| Roczne zużycie energii | 237 kWh |
| Kategoria suszenia | A |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 88 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
Wydajność
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Czas cyklu | 60 min |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Technologia przetworników | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 1950 W |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,832 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+++ |
Konstrukcja
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].