ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EES42210IX
2 278,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Liczba miejsc | 9 kompletów |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | 90min |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Programy mycia | Szybki |
| Ochrona szkła | Tak |
| System suszenia | AirDry |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 240 min |
| Technologia przetworników | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
Pozostałe funkcje
| Roczne spożycie wody | 2772 l |
| Roczne zużycie energii | 197 kWh |
| Kategoria prania | A |
| Kategoria suszenia | A |
Konstrukcja
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A++ |
| Zużycie energii na cykl | 0,689 kWh |
| Obciążenie | 1950 W |
| Prąd | 10 A |
Ergonomia
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
| Regulowanie stopy | 8 cm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 33,9 kg |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 90 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Szerokość produktu | 446 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].