ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EES47400L
2 566,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 635 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36 kg |
| Głębokość opakowania | 680 mm |
| Pojemność opakowania | 373000 cm³ |
| Wysokość opakowania | 864 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 34 kg |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 81,8 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
Konstrukcja
| Zawias drzwiczek | Przesuwny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Stelaż kosza dolnego | Składane |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Zawias samoważący | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
Wydajność
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Programy mycia | Płukanie wstępne |
| Programy mycia | AutoSense |
| Programy mycia | Szybki |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | 60min |
| Programy mycia | 120min |
| Wydajność suszenia | B |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Programy mycia | Quick 30min 40°C |
| System suszenia | AirDry |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Technologia przetworników | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Czas cyklu | 240 min |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Liczba miejsc | 13 kompletów |
| Ilość programów piorących | 8 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 43,9 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na cykl | 0,735 kWh |
| Pobór wody na cykl | 9,9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 74 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Ergonomia
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1954927 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].