ELC
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX EES48401L
3 317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wskaźnik poziomu nabłyszczacza | Tak |
| Wskaźnik poziomu soli | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Wydajność
| Liczba miejsc | 14 kompletów |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy automatyczne | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
Moc
| Bezpiecznik | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,5 W |
| Pobór wody na cykl | 10,5 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 75 kWh |
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość koszy | 2 kosz. |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1310476 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].