GJE
Zmywarka do zabudowy GORENJE GV563E11
1 591,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zużycie energii na 100 cykli | 70 kWh |
| Zużycie energii na cykl | 0,705 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
Wydajność
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Dzienny |
| Programy mycia | 60min |
| Programy mycia | Intensywny |
| Programy mycia | Delikatny do szkła |
| Funkcja 3w1 | Tak |
| Efektywność zmywania | A |
| Efektywność suszenia | A |
| Temperatura zmywania | 65/60/55/50/45 °C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Dodatkowe funkcje | Speedwash, ExtraDry, ExtraHygiene |
| Czas cyklu | 235 min |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 31 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 58 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 485 mm |
| Wysokość opakowania | 884 mm |
| Głębokość opakowania | 635 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Ergonomia
| Wskaźnik świetlny LED na podłogę | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337982 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].