GJE
Zmywarka do zabudowy GORENJE GV673C65
2 566,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Liczba miejsc | 16 kompletów |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Noc |
| Programy mycia | 60min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Czas cyklu | 200 min |
| Samoczyszczący | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Programy mycia | Eko |
| Programy mycia | Higiena |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Programy mycia | Automatyczna |
| Programy mycia | Intensywny |
| Programy mycia | Szkło/Czuły |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór wody na cykl | 9,5 l |
| Zużycie energii na cykl | 0,76 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy (pozostawiony) | 0,49 W |
Ergonomia
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 7,4 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 32,4 kg |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| Głębokość opakowania | 665 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Waga produktu | 30,6 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 82 cm |
| Wysokość produktu | 816 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość produktu | 555 mm |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Szuflada |
| Rozmiar produktu | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ilość koszy | 3 kosz. |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].