MPM
Zmywarka do zabudowy MPM-45-ZMI-02, 45cm, szuflada na sztućce, 10kpl
1 527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Szary |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Kosz |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
Moc
| Roczne spożycie wody | 2520 l |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na cykl | 0,74 kWh |
| Obciążenie | 2100 W |
| Pobór wody na cykl | 9 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 76 kWh |
Wydajność
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu | 49 dB |
| Programy mycia | Szybki |
| Kategoria suszenia | A |
| Kategoria prania | A |
| Programy mycia | Eco 45 ºC |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Ilość programów piorących | 5 |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pół wsadu | Tak |
| Opóźniony start | 9 h |
| Czas cyklu | 190 min |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
Ergonomia
| Regulowane koszyki | Górny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 377014 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].