SIM
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE
3 317,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | Home Connect |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | Intensive zone |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | varioFlex |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | varioSpeed Plus |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | Hygiene Plus |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | iQdrive® |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Programy mycia | Favorite |
| Programy mycia | Intensive 70°C |
| Programy mycia | Speed 45°C |
| Programy mycia | Auto 45-65°C |
| Programy mycia | Szybki 60°C |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Czas cyklu | 235 min |
| Ochrona szkła | Tak |
| Programy mycia | Eco 50°C |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Opóźniony start timera | Tak |
Konstrukcja
| Typ kosza górnego | Siemens rackMatic |
| Ogranicznik bezpieczeństwa dolnego kosza | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
Ergonomia
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Obciążenie | 2400 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2310007 |
Waga i rozmiary
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 29,6 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 31,4 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].