ASU
ASUS 4G-AX56 1800Mbps a/b/g/n/ac/ax (LTE) 4xLAN
801,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Obsługuje VPN | VPN Client L2PT VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server OVPN VPN Server PPTP |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Wbudowany serwer FTP | Nie |
| Wyzwalanie portów | Nie |
| Przekierowanie portów | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN | Tak |
Ochrona
| Funkcjonalność NAT | PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Firewall | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SIPS |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSec |
Cechy zarządzania
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Port USB | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ produktu | Router biurkowy |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 54 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1201 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 11 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 54 Mbit/s |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Połączenie WAN
| DSL WAN | Nie |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ethernet WAN | Tak |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
Sieć komórkowa
| 3G | Tak |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Standardy 3G | UMTS |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| 5G | Nie |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1800 MHz |
| 4G | Tak |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE-FDD |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
Antena
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Wewnątrzne i zewnętrzne |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 753 g |
Cechy
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].