ASU
Asus- RT-AX57 router AX3000 Wi-Fi 6
354,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Obsługuje VPN | VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| SSID na podstawie przypisania VLAN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 2402 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
Cechy
| Taktowanie procesora | 1700 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Zainstalowany system operacyjny | ASUSWRT |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 374 g |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
Cechy zarządzania
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ochrona
| Dostęp do harmonogramu | Tak |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Firewall | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
Połączenie WAN
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| DSL WAN | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet WAN | 1 |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Moc
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
Antena
| Ilość anten | 4 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].