ASU
ASUS RT-AX53U wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Obsługuje VPN | VPN Client L2PT VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP VPN Fusion |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
Ochrona
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Firewall | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
Porty i interfejsy
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Moc
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Sieć komórkowa
| 3G | Tak |
| 5G | Nie |
| 4G | Tak |
Konstrukcja
| Lampka kontrolna | Tak |
| Diody LED | LAN, Zasilanie, USB, Sieć WAN |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Procesor wbudowany | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Cechy zarządzania
| Przycisk WPS | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Statystyka bezprzewodowa | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 346 g |
Antena
| Ilość anten | 4 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
Połączenie WAN
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].