ASU
Router bezprzewodowy ASUS DSL-AC51 (ADSL, ADSL2+, VDSL2; 2,4 GHz, 5 GHz)
283,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
Sieć
| Obsługuje VPN | IPSec Pass-Through PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through PPTP server OpenVPN server PPTP client L2TP client OpenVPN client |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11i |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11e |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 50 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Ochrona
| Firewall | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Portowa kontrola dostępu do sieci (PNAC) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-Enterprise |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | Parental control |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Filtrowanie URL | Tak |
Protokoły
| Serwer DHCP | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Protokoły zarządzające | IGMP v1/v2/v3 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 440 g |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 207 mm |
Sieć komórkowa
| 3G | Nie |
| 4G | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.1 Puma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
Zawartość opakowania
| Przewody | Telefon (RJ-11) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | DSL |
Połączenie WAN
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdo karty SIM | Nie |
| Połączenie USB 3G/4G | Nie |
| DSL WAN | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
Cechy zarządzania
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kreator instalacji internetowej | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | ADSL, DSL, LAN, Zasilanie, WLAN |
| Typ produktu | Router biurkowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów RJ-11 | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Nie |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 433 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 433 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 300 Mbit/s |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Karta konfiguracyjna Wi-Fi | Tak |
Antena
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Ilość anten | 3 |
Funkcje DSL
| ADSL | Tak |
| ADSL2 | Tak |
| VDSL2 | Tak |
| ADSL2 + | Tak |
| VDSL | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].