ASU
Router Asus ROG Rapture GT-AXE16000 Wi-Fi AX16000 2xWAN/LAN 10Gb/s 1xWAN 2,5Gb/s 4x LAN 1Gb/s
3 293,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie, LAN, Zasilanie, Sieć WAN |
| Typ produktu | Router biurkowy |
Porty i interfejsy
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 6 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Obsługa Samby (pamięć masowa) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 3 |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 3 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wbudowany serwer FTP | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Serwer medialny | Tak |
| Przekazywanie VPN | Tak |
| Wyzwalanie portów | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | 10 Gigabit Ethernet |
| Serwer VPN | IPSEC, PPTP, OVPN |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
Funkcje bezprzewodowej sieci LAN
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 1148 Mbit/s |
Ochrona
| Firewall | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Częstotliwość kształtowania wiązki | 6 GHz |
Moc
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
Cechy
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
Antena
| Ilość anten | 8 |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Nie |
Cechy zarządzania
| Przycisk reset | Tak |
| Przycisk WPS | Tak |
| Klasa wydajności aplikacji | Tak |
Zawartość opakowania
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Połączenie WAN
| DSL WAN | Nie |
| Ethernet WAN | Tak |
| Typ połączenia WAN | RJ-45 |
Sieć komórkowa
| 4G | Nie |
| 3G | Nie |
| 5G | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,42 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].