IMO
Dzwonek bezprzewodowy Imou DB60 Kit (OUTLET)
310,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Ilość anten | 2 |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Ilość przycisków w zestawie | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
Zawartość opakowania
| Liczba uchwytów montażowych | 3 |
| Liczba kabli przedłużających | 2 |
| Dołączony trzpień wyrzutnika | Tak |
| Liczba nakrętek kablowych | 3 |
| Ilość śrub w zestawie | 10 szt. |
| Liczba kotwic w zestawie | 4 |
| Przedłużacz | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Uchwyt montażowy dołączony | Tak |
| Wiertło w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Wydajność
| Przycisk parowania | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Warunki pracy
| Temperatura podczas pracy (nadajnik) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
Moc
| Transmisja | 5 W |
| Napięcie | 12 - 24 V |
| Port USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pojemność baterii | 6200 mAh |
| Napięcie akumulatora (nadajnik) | 240 V |
| Typ portu USB | Micro-USB B |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Zużycie energii | 700 mA |
Kamera
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1920 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Długość stałej ogniskowej | 2 mm |
| Pole widzenia | 164° |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość nadajnika | 5,2 cm |
| Wysokość nadajnika | 2,8 cm |
| Głębokość nadajnika | 9,5 cm |
| Waga transmitera | 230 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].