EZV
Wideodomofon EZVIZ CS-HP5 (2MP)
926,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty | REACH,RoHS,WEEE,CE |
| Kolor | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 1 |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Pasmo częstotliwości | 2.4/5 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Dane opakowania
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Zestaw do montażu | Tak |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Liczba dzwonków | 20 |
| System dźwięku | 2-drożny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 180,3 mm |
| Wysokość produktu | 111,6 mm |
| Głębokość produktu | 15,2 mm |
| Waga produktu | 639 g |
Konstrukcja
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
Kamera
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
Tryb nocny
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 6 m |
Moc
| Napięcie robocze (otwieracz drzwi) | 24 V |
| Rodzaj mocy jednostki wewnętrznej | DC |
| Prąd roboczy (otwieracz drzwi) | 1,5 A |
| Pobór mocy | 8 W |
Nośnik danych
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
Wyświetlacz
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].