FIB
Wideodomofon zewnętrzny FIBARO MyBell (MBIP1BSTAT)
1 670,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Standard Onvif | Tak |
| SIP (Session Initiation Protocol) | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS |
| Interfejs Wiegand | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Kopia zapasowa | Nie |
Audio
| Redukcja szumów | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
Szczegóły techniczne
| Czujnik ruchu | Tak |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość przycisków | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejścia przekaźnika | 2 |
| Typ montażu | Natynkowy / Podtynkowy |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Alarm antywłamaniowy | Tak |
| Współpraca z czytnikami kart RF | 13,56 MHz i 125 kHz |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
Konstrukcja
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wsparcie dla smartfonów | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
Tryb nocny
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
Kamera
| Megapiksele | 2 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kąt widzenia (pionowy) | 58° |
| Kąt widzenia w poziomie | 110° |
Moc
| Zasilanie | PoE 802.3af albo 12V DC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].