EZV
Monitor bezprzewodowy do kamer i wideodomofonu EZVIZ SD7
622,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE / WEEE / RoHS / REACH |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 30 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 111,6 mm |
| Głębokość produktu | 15,6 mm |
| Szerokość produktu | 180,3 mm |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 17,7 cm (6.97") |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Typ wyświetlacza | IPS |
Moc
| Pojemność baterii | 4600 mAh |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].